AnasayfaHakkımızda

HAKKIMIZDA10 Yıllık Yazılım Tecrübesi & Makine Geliştirme

ERMEL Makine, 10 yıllık otomasyon ve yazılım tecrübesini, mekanik ile birleştirerek makine sektöründe kalite ve güvenin adı olmayı hedefleyen yeni kurulmuş bir firmadır.

2022 yılında İzmir de faaliyete geçen firmamız makine revizyonu, makine imalatı, elektrik pano imalatı, robot, makine, scada ve bilgisayar yazılımları yapar. Ayrıca, Ürün geliştirme, Ar-Ge sürçlerinde destek ve danışmanlık hizmetleri de verir.

Otomasyon ve Mekanik birbirinden çok farklı fakat iç içe olması gereken dallardır. Sektördeki nitelikli personel eksiği ve ülkemizin bir geçeği olan ekonomik sorunlardan dolayı bir çok firma elindeki personele ideal şartları sağlamak istese de bunu her zaman başaramazlar. Bu noktada Mekanik imalat gerçekleştiren firmalar Otomasyon partneri, Otomasyon işi yapan firmalar da Mekanik partnerler ile iş sürecini ve projelerini gerçekleştirirler.

Tek çatı altında yürütülemeyen işlerin eksik kalmasından ve mağdur olan son kullanıcıların yaşadığı sorunlar, büyük bütçeler ayrılarak başlatılan ve “bu kadarına da şükür” denilerek son kullanıcının hayallerinin yakınından bile geçemeyen sorunlu makineler tarafımızca sektörde çok görülmüş, müdahaleler edilmiş ve olması gerektiği hale en uygun bütçe ile kavuşturulmuştur.

Bundan sonraki süreçte son kullanıcılara, Mekanik imalat yapan firmalara ve Elektrik pano imalatı yapan firmalara yazılım desteği, Makine tasarımı ve Anahtar teslim projeler sunmayı hedefleyerek, etik iş ahlakı ile dahil olduğumuz projelerde son ana kadar partnerlerimiz ile yan yana ilerlemeyi amaçlıyoruz.

İMALATVizyon & Misyon

Misyon:

Teknolojiyi yakından takip ederek, çağa ayak uydurmak ve gerçekleştireceğimiz her projeye, edindiğimiz tüm tecrübeyi en doğru ve en ekonomik şekilde uygulamak.

Vizyon :

Özverili ve fedakar çalışma prensibi ile çalışanlarımızı koruyarak milli bilinç ışığında yurt dışından makine ithal etmeyi durdurmak, yerli üretimi odak noktası yaparak faaliyette bulunduğumuz, söz sahibi olduğumuz her alanda yerliliği önce çıkarmak, makine ihracatını hızlandırmak ve ülkemizi tüm sanayicilerle birlikte dünyada söz sahibi yapmak.