AnasayfaElektrik Pano İmalatı

Mcc Pano İmalatı

Mcc Pano İmalatı

Plc Pano İmalatı

Plc Pano İmalatı

Basit Elektrik Kumanda Pano

Basit Elektrik Kumanda Pano

İMALATMcc Pano İmalatı

Dps pano kumanda panoları ünitelerin sorunlu ve güvenli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Pano neme ve toza karşı korumalıdır herhangi bir arızalanma durumunda elektriksiz olsa da hem sesli hem de ışıklı olarak uyarı vermektedir. Sistem güvenliği garanti etmektedir. İçerisindeki kaliteli ürünler son derece güvenilir çalışma koşullarını sağlamaktadır.

Ayrıca içinde bulunan tüm üniteler birbirinden bağımsız olduğu için oluşacak herhangi bir arızalanma olduğunda bir ünite sorun olur diğer üniteleri etkilemez böylece diğer üniteler sorunsuz bir şekilde işlevlerine devam etmektedir. İçerisinde bulunan termik korumalar aşırı akım veya faz kesilmesi sonucunda motorları korumaktadır. Panonun tüm sistemi bilgisayar tarafından otomatik olarak kontrol edilir eğer kullanıcı isterse manuel olarak da müdahale edebilir.

İMALATPLC Pano İmalatı

IEC 61439-1 , IEC62208 , IEC 60529 , IEC62262 ya uygun IP41 den IP66 ya kadar koruma sınıfı olan Boş pano karkasları kullanılarak Form 2a, Form 2b Form 3b formlama kurallarına uygun Motor kontrol panoları, PLC/RTU/DCS kontrol ( Marshalling Cabinet ) pano Projelerinin yapılması üretimi ve Testleri kendi atölyemizde yapılmaktadır. Yapılan panolarda EMC ve LVD tip test deneyleri mühendislerimizin nezaretinde bağımsız laboratuvarlara yaptırılmaktadır. Kulanım yerine uygunluk testleri talep doğrultusunda ( Isı artışı testiSızdırmazlık testleri (Koruma Sınıfı) ) yine mühendislerimizin denetiminde bağımsız laboratuvarlara yaptırılmaktadır.

Özel ortamlarda kullanılacak ATEX belgeli MCC ve PLC/RTU pano imalatı ile ATEX sınıflandırma danışmanlığı tarafımızdan yapılmaktadır. Yine Özel ortamlarda kullanılan paslanmaz Çelikten yapılmış Sanitary kuralarına uygun üretim yapan gıda üretim terslerin de kullanılmak üzere MCC ve PLC pano imalatı yapılmaktadır. Sanitary Uygunluk beyanı bağımsız denetim kurumlarından talebiniz üzerine alınmaktadır.

İMALATBasit Elektrik Kumanda Pano İmalatı

Üretim ekipmanlarında yaşanabilecek insan hatalarının en düşük seviyelere indirilebilmesi ve ürünün kalitesinin muhafaza edilebilmesi için otomasyon sistemlerinden yararlanmaktadır. Buradaki en önemli detay sistemlerin sıfır hataya yakın çalışması ve işlemlerin insan inisiyatifinden kurtulmasıdır. Otomasyon kumanda panoları motorları kontrol edebilmek için kullanılan kumanda devreleri ve kumanda panolarıdır.

İstediğiniz şekilde kullanabileceğiniz otomasyon kumanda panoları meydana gelebilecek olan arızaların önceden tespit edilebilmesi açısından da son derece önemlidir. Kumanda panoları, elektrik panolarının da emniyetli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesini sağlayan üniteler arasında yer almaktadır.

Vinç panoları, Robot kol panoları vb. otomasyon panolarınız belirlenen IO listelerine ve prosese göre ön görünüş ve 3 hat tasarımları yapılır. Proje onayına sunulur. Onaylanan projeler üzerinden imalat süreçlerini planlamaktayız. İmalat süreci tamamlanan panolar fabrika testleri yapılarak sevkiyat işlemleri yapılır.